רעיונות לימי הולדת לילדים

עבור ילדים בכל הגילאים, יום ההולדת הוא היום המיוחד ביותר עבורם, ולו מצפים כל השנה. יחד עם זאת, הורים המתכננים את מסיבת יום ההולדת של ילדיהם יכולים בקלות ללכת לאיבוד, ולנסות לשחזר את ההצלחה של השנה שעברה היא כמעט בלתי אפשרית.

חשוב להתאים את הפעילות או את מיקום המסיבה בהתאם לגיל ולטעמם של הילדים – ככל שהזמן והשנים עוברות, משתנים הטרנדים והפעילויות, וטעמם של הילדים מתחלף ככל שהם גדלים ומתבגרים.
 מסיבת יום הולדת לילדים בגיל הגן למשל, אפשר לחגוג בג'ימבורי המוכר והאהוב, בו יוכלו הפעוטות להעביר אחר הצהריים שלם במרדפים אחד אחר השני, או להזמין מפעיל פינת ליטוף עם חיות מהחווה, כשעבור רבים מהילדים יהיה זה המפגש הראשון עם חיות כמו ארנבות או שרקנים.

הפעלות על ידי ליצנים עדיין מאוד פופולריות בקרב ילדים בגילאי הגן, אך חשוב לבדוק מחירים ואת משך הפעילות מראש, כמו גם האם דרישות הליצן המפעיל תואמים את היכולות שלכם, למשל האם יש לכם מספיק מקום לפעילות? האם מזג האוויר מאפשר לכם פעילות מחוץ לבית, בגינה הפרטית או בחצר הבניין?

יום הולדת חווייתי לילדים

עבור ילדים גדולים יותר בגילאי בית הספר היסודי, רעיונות לימי הולדת לילדים צריכים להיות קצת יותר מורכבים. משחקי קרבות לייזר הופכים כל מסיבת יום הולדת ללהיט בעזרת רובי לייזר וחליפות ייעודיות, בהן יוכלו הילדים לשחק בלא פגע אך עם המון אדרנלין ויחזרו הביתה עייפים אך מרוצים.

קוסמים עדיין נכללים בין במגוון רעיונות לימי הולדת לילדים, אך כמו במקרה של הליצנים המפעילים, חשוב לבדוק האם ביתכם – או המקום בו אתם חוגגים – מאפשר את הפעילות הזאת, במקרה של פעילות באוויר הפתוח – האם מזג האוויר מאפשר לכם פעילות מהסוג הזה?

ילדים בגילאי בית הספר היסודי המאוחרים, גילאי כיתות ה'-ו' ירצו אולי פעילויות כיתה מגבשות יותר כגון מיני באולינג, בה יוכלו הילדים להתחלק לקבוצות, כשמתקני מיני באולינג ניתן למצוא במספר מקומות בארץ, המקום לרוב ידאג גם לכיבוד ולשתייה קלה, ובסופו של יום לא יצטרכו לנקות את הבית או את המקום בו נערכה המסיבה.

ומה עם הילדים הגדולים?

רעיונות לימי הולדת לילדים מבוגרים יותר בגילאי חטיבת הביניים – יכולים להיערך במגוון מקומות. הפעילות יכולה גם להיערך בשעות הערב או במקום פתוח, כיוון שהילדים כבר גדולים דיים על מנת לבלות במקום פתוח גם בשעות מאוחרות יחסית.

החיסרון בפעילות מסוג זה הוא שצריך תכנון לוגיסטי מורכב יחסית, עזרה מהורים באיסוף קרשים למדורה או בהסעת ילדים לפארק קרוב. לא משנה באילו רעיונות לימי הולדת לילדים אתם תבחרו, זכרו את החסרונות והיתרונות של כל אחת מהאפשרויות הנ"ל. הכסף הוא כמובן פקטור, אך השקט הנפשי שלכם והסידורים הלוגיסטיים – גם הם צריכים להילקח בחשבון. העיקר שיהיה לנו מזל טוב!

למידע נוסף התקשרו 050-316-1536 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן