ימי הולדת לגיל 9

אינספור נרות כובו על אינספור עוגות והרבה שקיות הפתעה חולקו מאז שאנחנו חגגנו את ימי ההולדת שלנו בגיל 9. בימים ההם נדמה שהכול היה פשוט ותמים יותר. אם בעבר הסתפקנו בחגיגה צנועה, במספר משחקי חברה ובכמה קערות עם ממתקים וחטיפים, הרי שהיום מדובר על מציאות שונה לגמרי.

במידה ולא הספקתם להתעדכן, או שממש בקרוב צפוייה להתקיים חגיגת יום ההולדת של ילדכם, הזמן קצר והמלאכה מרובה, במאמר הקרוב תמצאו כמה רעיונות עבור ימי הולדת לגיל 9.

סדנת בישול תחרותית

 רעיון מקורי נוסף עבור ימי הולדת לגיל 9 הוא לערוך סדנת בישול תחרותית לילדים בסגנון התכנית "קרב סכינים". במסגרת החגיגה מחלקים את הכיתה לשתי קבוצות – כל קבוצה צריכה להכין מנות מקוריות מחומרי גלם מסוימים הנחשפים בתחילת הערב.

כמובן שלא ניתן לערוך את התחרות במטבח הביתי, אך תתפלאו לגלות כי כיום ישנן מספר חברות המציעות את האפשרות האקסקלוסיבית הזו ומקיימות חגיגות באופן קבוע, במטבח מקצועי. הכל נעשה תחת השגחה של אנשי מקצוע מיומנים המתמחים בהפעלת ילדים במטבח.

ימי הולדת בתיבול אדרנלין

אם מתחשק לכם לערוך יום הולדת שכל כולו אדרנלין, מה דעתכם על הרעיון הבא – הפקת יום הולדת במתחם הרפתקאות הכולל מגוון רחב של משחקי וידאו, מכונות פרסים. נשמע מדליק? 

https://www.youtube.com/watch?v=hHXFXxVesMQ&feature=emb_title

מוזמנים לקפוץ אלינו למתחם הכיף גיים זון (ראשון לציון, מתחם סינמה סיטי)
במידה ואתם מעוניינים לתאם מועד להפקת ימי הולדת לגיל 9 או לקבל פרטים נוספים על האטרקציות שלנו, אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציגי הרשת בטלפון שמספרו 050-316-1526

למידע נוסף התקשרו 050-316-1536 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן