ימי הולדת לגיל 8

אם יום ההולדת השמיני של בנכם או בתכם מתקרב ובא ואתם מוצאים את עצמכם מתלבטים קשות בנוגע לדרך הטובה ביותר שבה תוכלו לציין – או ליתר דיוק לחגוג את האירוע – אנחנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון. במאמר שלפניכם נחשוף בפניכם כמה רעיונות מצוינים עבור ימי הולדת לגיל 8, שיהפכו כל חגיגת יום הולדת למסעירה ובלתי נשכחת.

יום הולדת לגיל 8 – משחקים אז והיום

 כשחשבנו על משחקים לגיל 8 כאשר אנחנו היינו בגילם של הקטנים שלנו, הכוונה הייתה למשחקים כמו "כיסאות מוזיקליים", "סוכריה בקערת קמח" או "חבילה עוברת". עם זאת, כיום זהו עולם שונה לחלוטין. אם אתם מעוניינים להימנע מלהרוס את חגיגת יום ההולדת, הרשו לנו להמליץ לכם כבר עכשיו למחוק מהרשימה רעיונות כמו "כיסוי ילד בניירות טואלט (משחק המומיה)" או "הכנסת נר לבקבוק".

כיום משחקים לגיל 8 הם בעיקר משחקי מחשב, סימולטורים, משחקים אינטראקטיביים ואחרים מסוגם. החדשות הטובות הן שכיום ניתן לשכור משחקיה מודרנית ולערוך בה את מסיבת יום ההולדת. לא נגזים אם נכתוב לכם שחלומו של כל ילד בן שמונה הוא להיכנס למשחקיה שבה המשחקים השונים פועלים עם אסימונים…

https://www.youtube.com/watch?v=VQPIHMbZN44&feature=emb_title

באולינג לקטנים

ימי הולדת ניתן לערוך גם כן במתכונת תחרותית תוך שילוב של פעילות גופנית ומשחק ספורטיבי. הכוונה היא לחגיגת יום הולדת המתקיימת בתוך מתחם באולינג. כדי לא לגרום למורת רוח בקרב החוגגים, ניתן לבחור באולם מיני באולינג המצויד במערכת למניעת סטייה של הכדור לשוליים…

כמו כן ניתן לערוך את מסיבת יום ההולדת במתחם מיני גולף, שתמיד מעורר שמחה ועניין בקרב הקטנים.

משחקייה

במשחקייה תמצאו מגוון מכונות משחק משוכללות הכוללות: קליעה למטרה, קליעה לסל, ריקוד לפי סאונד ותאורה, משחק יריות אינטראקטיבי, "גלגל המזל", הוקי אוויר ועוד.

ימי הולדת לגיל 8 בגיים זון – ליהנות מכל העולמות

אם אתם מעוניינים ליהנות מכל העולמות ולהקיף את הילדים החוגגים באטרקציות מכל כיוון אפשרי, אנחנו מזמינים אתכם להגיע אלינו גיים זון ולהתרשם בעצמכם ממגוון האטרקציות הבלתי נדלה שמציעה ג'ים זון אצלנו. במתחמים השונים פועלים מדריכים מקצועיים שישמחו לסייע לכם להפיק ימי הולדת לגיל 8 שלא יישכחו במהרה.

למידע נוסף התקשרו 050-316-1536 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן