ימי הולדת לגיל 6

חגיגת יום ההולדת השישי היא לא סתם עוד חגיגה. זהו אחד השלבים המשמעותיים ביותר בחייו של הילד הנכנס למסגרת בית הספר, שם ישהה במשך 12 השנים הקרובות.

לכן, אם אתם עתידים לחגוג בקרוב את יום ההולדת השישי של בנכם או בתכם, אנחנו מאמינים שאתם מעוניינים להפיק אירוע בלתי נשכח, שיסב אושר רב לחתן או כלת השמחה.
 במאמר שלפניכם נספק לכם כמה רעיונות עבור ימי הולדת לגיל 6 שיסייעו לכם להפיק את האירוע המושלם. לפני שנתחיל ברצוננו לאחל לכם המון מזל טוב ובהצלחה.

משחקים לגיל 6 עם פרסים

אחד החלומות של כל ילד בן שש הוא להיכנס למשחקיה עשירה שבה פועלים משחקי מחשב, משחקי יריות, סימולטורים ומשחקים נושאי פרסים ופשוט לעבור ממשחק אחד לשני ללא צורך להתחנן להוריו לעוד שקל אחד או שניים. אם אתם מעוניינים להגשים לקטנטנים שלכם ולחבריהם הקרובים את החלום, אנחנו מזמינים אתכם לשקול את האפשרות של הפקת מסיבת יום הולדת במשחקיה מודרנית המכילה שפע של משחקים מסוגים שונים.

משחקייה

בגיים זון סינמה סיטי ראשון-לציון תוכלו למצוא משחקיה הכוללת מגוון מתקנים, מכונות משחקים ומכונות פרסים המופעלות על ידי אסימון, ופזורות בכל שטח המתחם. זכיתם? תוכלו לצבור או להשתמש ולקבל ממתקים, צעצועים, משחקים ועוד. במתחם כ- 30 מכונות, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שכל אחד יימצא את המשחק שהוא אוהב.

מיני באולינג

מיני באולינג הוא אולם המאובזר בכל הציוד הדרוש כדי לדמות אווירה של אולם באולינג אמיתי. הפקה של ימי הולדת לגיל 6 באולם מיני באולינג מאפשרת לשלב בין אווירה ספורטיבית, תחרותיות ותחושה של "ילדים גדולים". המסלולים מצופים בפרקט אמיתי הנמצא בשימוש גם באולמות המקצועיים וכל העמדות מעוצבות כעמדות אמיתיות והן מצוידות גם במחשבי ניקוד מתקדמים.

יום הולדת לגיל 6 באווירה אחרת

אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים בנוגע להפקת ימי הולדת לגיל 6 באווירה אחרת ולהבין בעצמכם פחות או יותר במה מדובר, אתם מוזמנים לקפוץ אלינו למתחם הכיף גיים זון (ראשון לציון, מתחם סינמה סיטי) ולהתרשם במו עיניכם ממבחר האטרקציות המסנוור הפועל במקום.

לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 050-316-1526

למידע נוסף התקשרו 050-316-1536 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן