ימי הולדת לגיל 5

אין ספק שלא מעט השתנה מאז שאנחנו היינו בני חמש. עדות לכך ניתן למצוא בין היתר באופן השונה שבו נהוג לחגוג כיום ימי הולדת לגיל 5, וכמובן שגם בשוני הגדול בין אותם משחקים לגיל 5 שבהם שיחקנו אנחנו לבין המשחקים שמשחקים כיום זבי החוטם המתרוצצים לנו בין הרגליים.

אם אתם עתידים לציין בקרוב את יום ההולדת החמישי של בנכם או בתכם, הרשו לנו לאחל לכם לפני הכול המון מזל טוב ובשעה טובה. כעת הרשו לנו להאיר את עיניכם ולהציע לכם לשקול את הרעיונות הבאים עבור החגיגה הממשמשת ובאה.

יום הולדת לגיל 5 באולם מיני באולינג

חכם סיני זקן אמר פעם שכדי להגיע להישגים מרשימים, צריך להתחיל מוקדם. אולי הוא לא בדיוק חשב על כדורת כשאמר את המשפט הזה, אבל הדבר נכון כמובן בכל תחום שהוא. אם אתם מעוניינים לחשוף את הזאטוטים לבאולינג מגיל צעיר, באפשרותכם להפיק את האירוע באולם מיני באולינג, המעוצב בדיוק כמו אולם באולינג מקצועי עד לרמת הפרקט המיוחד ומחשבי הניקוד המקצועיים.

משחקייה

במשחקייה תמצאו מגוון מכונות משחק משוכללות הכוללות: קליעה למטרה, קליעה לסל, ריקוד לפי סאונד ותאורה, משחק יריות אינטראקטיבי, "גלגל המזל", הוקי אוויר ועוד.

לבחירתכם, לערוך אירוע במשחקיה בליווי מפעילים. צוות המפעילים שלנו מורכב ממדריכים מקצועיים שילוו את ילדיכם, וצוות בידור עם שחקנים מוכשרים שיפעילו את ילדיכם בצורה חווייתית ויהפכו כל אירוע למשהו מיוחד.

שלא ייגמר לעולם

כל ילד בן חמש חולם על היום שבו יוכל להיכנס למשחקייה עמוסה בסימולטורים, משחקי מחשב ומשחקי פרסים ופשוט לעבור ממשחק למשחק מבלי לחשוב על כמות האסימונים שנותרו בכיסו. אם אתם מעוניינים להגשים חלום לכל החוגגים במקביל, למה שלא פשוט תפיקו את המסיבה במשחקייה מודרנית תחת פיקוח של מדריכים מקצועיים?

ימי הולדת במתחם הכיף של גיים זון

במקום ללקט אטרקציות מפה ומשם, לבזבז זמן ואנרגיה ולשבור את הראש, באפשרותכם פשוט להפיק את החגיגה אצלנו בגיים זון. גיים זון מתמחה בהפקת ימי הולדת לגיל 5 כך שכל שיישאר לכם לעשות הוא לבחור את האטרקציות ואולי גם לקנות עוגת יום הולדת. בזה פחות או יותר נגמר הסיפור מכיוון שהמפעילים המקצועיים במתחם כבר ידאגו לכל השאר.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=VQPIHMbZN44&feature=emb_title

מוזמנים לקפוץ אלינו למתחם הכיף גיים זון (ראשון לציון, מתחם סינמה סיטי)
לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 050-316-1526

למידע נוסף התקשרו 050-316-1536 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן