סינמה סיטי ראשון לציון

 
אצלנו בסניף גיים זון בתוך סינמה סיטי ראשון לציון במתחם G תמצאו 550 מ"ר של אטרקציות מיוחדות. אנו מזמינים אתכם להגיע ולבלות יחד עם ההורים, המשפחה והילדים. אלו הפעילויות העיקריות שלנו:
גיים זון - סינמה סיטי ראשון לציון מתחם G
 
 
סימולטור 7D Xtreme - 7 מימדים של הנאה
 

סימולטור 7D Xtreme

שבעה מימדים כולל כסאות זזים, סרט אינטראקטיבי עם עשן, מים, רוח ושלג וגם מסך איכותי יעבירו לכם חווית סימולטור מדהימה ויוצאת דופן. 

 
צפו בסימולטור שלנו:

 
מיני באולינג מקצועי - גיים זון
 
מיני באולינג-
אצלנו תמצאו גם אטרקציה תחרותית לכל המשפחה: מיני באולינג עשוי רצפת פרקט מקצועית. אנו ניתן לכם תחושה של שחקנים אמיתיים עם עמדות נוחות ומזמינות.
 

ג'ימבורי - רק בסניף סינמה סיטי ראשל"צ

 
מבוך אפקט הפחד - בלעדי לגיים זון סינמה סיטי ראשל"צ
 
מבחן אפקט הפחד:
אטרקציה זו מעמידה רף חדש עבור המושג "התרגשות". מדובר למעשה על מבוך שיביא אתכם לקצה היכולת. אם עד היום הסתפקתם במבוך על גבי מסך המחשב, הגיע הזמן להתנסות בדבר האמיתי. כל המבוך מצולם במעגל סגור ומיד עם סיום המסלול תוכלו לקבל מזכרת לכל החיים.
 
 
ג'ימבורי - בסינמה סיטי ראשון לציון
 
ג'ימבורי:
אי אפשר לדבר על אטרקציות של גיים זון מבלי להזכיר את מתחם הג'ימבורי הענק. אצלנו תוכלו לקפוץ במשך שעות על מגוון עצום של כדורים ומשחקים.

כל הפעילות מפוקחת על ידי צוות מקצועי המעניק במידת הצורך תמיכה ועזרה. מתקן הג'ימבורי אהוב על ילדים ותינוקות והוא כולל בין היתר גם שקי אגרוף, טרמפולינות ומסלול מכשולים מאתגר.
 
 
מכוניות מתנגשות
 
מכוניות מתנגשות:
אין לכם רישיון נהיגה? זה לא ימנע מכם לעלות על מסלול חדשני של מכוניות מתנגשות מארצות הברית. בואו לנסות אותנו עם אבובים מסתובבים בשילוב מוזיקה, תאורה וזירה מעוצבת.
 
 
מכונות משחק ואטרקציות נושאות פרסים
 
מכונות משחק ופרסים:
אין רגע דל במתחם האטרקציות שלנו וכל ילד יכול לבחור מכונות משחק ופרסים. המכונות מפוזרות בכל שטח המתחם ופועלות עם כרטיס מגנטי משוכלל.
 
למידע והזמנות:

טל: 1-700-70-50-52
דריה : 050-3161526
 
כתובת הסניף:
מתחם G סינמה סיטי
רח' ילדי טהראן 3 ראשון לציון
טל: 03-9412272
 
שעות פתיחה סניף ראשון לציון:
ימי א' עד ה' - מ 15:00 עד 22:00
שישי, שבת וחופשות מ 10:00 עד 22:00
 
google+