ימי הולדת לגיל 8

 
אם יום ההולדת השמיני של בנכם או בתכם ממשמש ובא ואתם מוצאים את עצמכם מתלבטים קשות בנוגע לדרך הטובה ביותר שבה תוכלו לציין - או ליתר דיוק לחגוג את האירוע - אנחנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון. במאמר שלפניכם נחשוף בפניכם כמה רעיונות מצוינים עבור ימי הולדת לגיל 8, שיהפכו כל חגיגת יום הולדת למסעירה ובלתי נשכחת.
 
כך חוגגים היום ימי הולדת לגיל 8 - קבלו רעיונות
 
 

יום הולדת לגיל 8 – משחקים אז והיום

 
 
כשחשבנו על משחקים לגיל 8 כאשר אנחנו היינו בגילם של הקטנים שלנו, הכוונה הייתה למשחקים כמו "כיסאות מוזיקליים", "סוכריה בקערת קמח" או "חבילה עוברת". עם זאת, כיום זהו עולם שונה לחלוטין. אם אתם מעוניינים להימנע מלהרוס את חגיגת יום ההולדת, הרשו לנו להמליץ לכם כבר עכשיו למחוק מהרשימה רעיונות כמו "כיסוי ילד בניירות טואלט (משחק המומיה)" או "הכנסת נר לבקבוק".

כיום משחקים לגיל 8 הם בעיקר משחקי מחשב, סימולטורים, משחקים אינטראקטיביים ואחרים מסוגם. החדשות הטובות הן שכיום ניתן לשכור משחקיה מודרנית ולערוך בה את מסיבת יום ההולדת. לא נגזים אם נכתוב לכם שחלומו של כל ילד בן שמונה הוא להיכנס למשחקיה שבה המשחקים השונים פועלים גם בלי אסימונים...
 
 
 
 
 
 
 

באולינג לקטנים

 
ימי הולדת ניתן לערוך גם כן במתכונת תחרותית תוך שילוב של פעילות גופנית ומשחק ספורטיבי. הכוונה היא לחגיגת יום הולדת המתקיימת בתוך מתחם באולינג. כדי לא לגרום למורת רוח בקרב החוגגים, ניתן לבחור באולם מיני באולינג המצויד במערכת למניעת סטייה של הכדור לשוליים...

כמו כן ניתן לערוך את מסיבת יום ההולדת במתחם מיני גולף, שתמיד מעורר שמחה ועניין בקרב הקטנים.
 
יום הולדת לגיל 8 בבאולינג - כולם מנצחים
 
 

זירת קרב לייזר

 
בשנות ה-90 פעלו בישראל מספר מתחמי קרב מסוג זה שנקראו בתקופה ההיא "לייזר קווסט", "קוויזר" ו"לייזרדרום". רבים לא יודעים זאת, אבל גם כיום פועלות מספר זירות לייזר המתאימות בעיקר לילדים בגיל בית הספר היסודי.

אם אתם מחפשים רעיונות עבור ימי הולדת לגיל 8 המתאימים עבור ילדים הצמאים לאדרנלין, זהו רעיון טוב בעבורכם.
 
 
 
 
 
 
 

ימי הולדת לגיל 8 בגיים זון – ליהנות מכל העולמות

 
אם אתם מעוניינים ליהנות מכל העולמות ולהקיף את הילדים החוגגים באטרקציות מכל כיוון אפשרי, אנחנו מזמינים אתכם להגיע לאחד מהמתחמים של רשת מתחמי הכיף גיים זון ולהתרשם בעצמכם ממגוון האטרקציות הבלתי נדלה שמציעה הרשת הכיפית ביותר בישראל. במתחמים השונים פועלים מדריכים מקצועיים שישמחו לסייע לכם להפיק ימי הולדת לגיל 8 שלא יישכחו במהרה.
 
בואו לחגוג בגיים זון - הכיף לעולם לא נגמר
 
מוזמנים לקפוץ אלינו למתחם הכיף גיים זון (ראשון לציון, מתחם סינמה סיטי)
לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 1-700-70-50-52
וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור עמנו קשר" באתר ונציגי הרשת ישובו אליכם בשעות הפעילות.