ימי הולדת לגיל 7

 
 
אם אתם עתידים לחגוג בקרוב את יום ההולדת השביעי של בנכם או בתכם, ראשית הרשו לנו לאחל לכם מזל טוב ענק מכל הלב ומי ייתן והאירוע שתפיקו יהיה בלתי נשכח.

כעת הרשו לנו להזמין אתכם להקדיש כמה דקות מזמנכם כדי שנוכל לחשוף בפניכם כמה רעיונות מוצלחים במיוחד עבור ימי הולדת לגיל 7.
 
 
 
כך תחגגו ימי הולדת לגיל 7
 
 
 
 
 

יום הולדת לגיל 7 בתוספת אדרנלין

 
אם הקטנים שלכם אוהבים להרגיש את הצמרמורת מזדחלת לאורך הגב ומעוניינים לאתגר גם את החברים שלהם בהתנסות מפחידה במיוחד, הרי שאין דרך מוצלחת יותר להגשים עבורם את הפנטזיה מאשר לקחת אותם למבוך המפותל שזכה לשם המתבקש "אפקט הפחד". המבוך משתרע לאורך 200 מטרים וניתן לעבור אותו בשלוש רמות פחד שונות: מפחידה, נוראית ומזוויעה.
 

סדנת באוליגולף

 
על סדנאות הישרדות בחיק הטבע כבר בוודאי שמעתם ואפילו סדנאות הבישול לקטנטנים כבר הופכות אט אט לטרנד שממצה את עצמו. עם זאת, האם שמעתם על סדנת באוליגולף? זהו שילוב מהפכני בין מיני גולף לבין באולינג התורם רבות ליכולת הריכוז. הבאוליגולף מתאים לילדים בגילאי 7-12 ומסייע בנוסף בשיפור יכולות הקואורדינציה.

במהלך האירוע הילדים יוכלו ללמוד על הספורט ולקיים טורניר בין מספר קבוצות או בין יחידים. אין ספק שמדובר ברעיון מלהיב במיוחד לחגיגת יום הולדת מסעירה ומרעננת.
 
משחקי וסדנאות באולינג
 

זירת לייזר

 
יום הולדת הנחגג בזירת לייזר עתידנית הוא ללא ספק יום הולדת שלא יישכח במהרה. הלוחמים בזירת הקרב מצוידים ברובה לייזר משוכלל שאינו מסוכן לעיניים ונלחמים על רקע של תפאורה זוהרת המעוצבת באופן שובה לב. בזירת הקרב ניתן לשחק כעשרה משחקים לרבות משחקי קבוצות, משחקי יחידים ועוד.
 
 

לכו על כל הקופה!

 
אם אתם מעוניינים להפיק ימי הולדת לגיל 7 מבלי להתאמץ מצד אחד, אך מבלי לחסוך מהזאטוטים דבר מצד שני, אנחנו מזמינים אתכם פשוט לבקר באחד משלושת הסניפים של רשת גיים זון ולהתרשם בעצמכם משפע האטרקציות הפועלות בכל סניף וסניף. המתחמים של רשת מתחמי הכיף מציעים לכם לחגוג ימי הולדת בלתי נשכחים עם מגוון רחב של אטרקציות, החל ממכונות פרסים וכלה במכוניות מתנגשות.

 
מוזמנים לקפוץ אלינו למתחם הכיף גיים זון (ראשון לציון, מתחם סינמה סיטי)
לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 1-700-70-50-52
וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור עמנו קשר" באתר ונציגי הרשת ישובו אליכם בשעות הפעילות. מזל טוב, כבר איחלנו?