ימי הולדת לגיל 6

 
 
 
ימי הולדת לגיל 6 - רעיונות ומשחקים
 
 
 
חגיגת יום ההולדת השישי היא לא סתם עוד חגיגה. זהו אחד השלבים המשמעותיים ביותר בחייו של הילד הנכנס למסגרת בית הספר, שם ישהה במשך 12 השנים הקרובות.

לכן, אם אתם עתידים לחגוג בקרוב את יום ההולדת השישי של בנכם או בתכם, אנחנו מאמינים שאתם מעוניינים להפיק אירוע בלתי נשכח, שיסב אושר רב לחתן או כלת השמחה.
 
 
 
 
במאמר שלפניכם נספק לכם כמה רעיונות עבור ימי הולדת לגיל 6 שיסייעו לכם להפיק את האירוע המושלם. לפני שנתחיל ברצוננו לאחל לכם המון מזל טוב ובהצלחה.
 

משחקים לגיל 6 עם פרסים

 
אחד החלומות הרטובים של כל ילד בן שש הוא להיכנס למשחקיה עשירה שבה פועלים משחקי מחשב, משחקי יריות, סימולטורים ומשחקים נושאי פרסים ופשוט לעבור ממשחק אחד לשני ללא צורך להתחנן להוריו לעוד שקל אחד או שניים. אם אתם מעוניינים להגשים לקטנטנים שלכם ולחבריהם הקרובים את החלום, אנחנו מזמינים אתכם לשקול את האפשרות של הפקת מסיבת יום הולדת במשחקיה מודרנית המכילה שפע של משחקים מסוגים שונים.
 

מכוניות מתנגשות

 
 
אין כמו מכוניות מתנגשות כדי להזרים קצת אדרנלין בעורקים של בני השש. החדשות הטובות הן שכיום כבר לא צריך להרחיק עד הלונה פארק כדי ליהנות ממתחם משוכלל ומסעיר של מכוניות מתנגשות מכיוון שמתקנים כאלו בדיוק תוכלו למצוא בסניף ראשון לציון וסניף נתניה של רשת גיים זון.

השימוש במתקנים הוא בטוח לחלוטין עבור בני חמש ומעלה, אך הכניסה לאלו שגובהם מתחת למטר אחד וחמישה סנטימטרים אסורה, קחו זאת לתשומת לבכם.
 
 
 
מכוניות מתנגשות - בשביל האנדרנלין
 
 
 
 
 

מיני באולינג

 
מיני באולינג הוא אולם המאובזר בכל הציוד הדרוש כדי לדמות אווירה של אולם באולינג אמיתי. הפקה של ימי הולדת לגיל 6 באולם מיני באולינג מאפשרת לשלב בין אווירה ספורטיבית, תחרותיות ותחושה של "ילדים גדולים". המסלולים מצופים בפרקט אמיתי הנמצא בשימוש גם באולמות המקצועיים וכל העמדות מעוצבות כעמדות אמיתיות והן מצוידות גם במחשבי ניקוד מתקדמים.
 
 
 
מיני באולינג מעוצב מקצועי
 
 
 
 

יום הולדת לגיל 6 באווירה אחרת

 
אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים בנוגע להפקת ימי הולדת לגיל 6 באווירה אחרת ולהבין בעצמכם פחות או יותר במה מדובר, אתם מוזמנים לקפוץ אלינו למתחם הכיף גיים זון (ראשון לציון, מתחם סינמה סיטי) ולהתרשם במו עיניכם ממבחר האטרקציות המסנוור הפועל במקום.

לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 1-700-70-50-52
וכן באפשרותכם להשאיר פרטים בטופס "צרו קשר" בצד שמאל למעלה
ונשוב אליכם בשעות הפעילות.