ימי הולדת בראשון לציון

 
 

יום הולדת בראשון לציון - מגוון רחב במיוחד

 
כשמארגנים ימי הולדת, ניתן דגש מיוחד על מגוון פעילויות רחב ככל הניתן. התובנה לפיה כל ילד וילדה נהנים מדברים שונים לחלוטין, הולידה שלל אטרקציות שמצליחות לתת מענה ולספק הנאה לכל ילד באשר הוא. למשל, הסימולטור שלוקח את הילדים למסע מופלא בעולמות מרהיבים, תוך תחושת שותפות מלאה של המשתתפים ומגע ישיר עם כל החושים. זוהי חוויה נפלאה לילדים, שגם מבוגרים אוהבים...
 
 
דוגמא נוספת היא זירת הלחימה הייחודית, המפגישה מצד אחד קבוצת לוחמי אונייה אמיצים, ומנגד קבוצת ילדים שמטרתם להגן על טירה ענקית. אם כבר זירות לחימה, אי אפשר להתעלם מזירת לוחמת הלייזר, שבה הילדים הנועזים מסתערים על הנבחרת היריבה, תוך ניסיון פגיעה בחברי הנבחרת.

כמובן שהכל נעשה ברוח טובה והילדים אינם ניצבים בפני סכנה בשום שלב.
 
גם את הפעילויות השגרתיות יותר - אך בהחלט לא פחות מהנות - דוגמת אולמות הג'ימבורי או המיני באולינג, תוכלו למצוא במסגרת יום הבילוי בראשון לציון. תוסיפו לכך אוכל שילדים אוהבים, צוות מדריכים מסור וחדרי המתנה נעימים ושקטים להורים, והרי לכם יום הולדת מושלם שכולם ידברו עליו זמן רב, או לפחות עד יום ההולדת הבא.
 
 
אולמות ג'ימבורי
 
 
 
 
 
זירת קרב לייזר ייחודית
 
 
 
 
 

כיצד תארגנו את יום ההולדת המושלם?

 
לארגון ימי הולדת בראשון לציון אחראיות חברות שונות ובראשן רשת גיים זון. החברה קנתה לעצמה שם של מי ששמה את הילדים במקום הראשון. בגיים זון לא תשמעו אף פעם "לא" כי לכל בקשה יש מענה וכמעט כל חלום ניתן להגשים. לפני שתופתעו מרמת האירוע, תופתעו מן המחירים ההוגנים שגם ישאירו לכם כסף למתנה שווה במיוחד.
 
הצטרפו גם אתם לחגיגה הגדולה, אנו מבטיחים לכם שלא תצטערו לרגע!
מוזמנים לקפוץ אלינו למתחם הכיף גיים זון (ראשון לציון, מתחם סינמה סיטי)