אטרקציות לראש השנה

 
 
 
אטרקציות לילדים
 
 
 
אין ספק שראש השנה הוא אחד המועדים המרגשים ביותר בשנה כולה, במיוחד עבור הורים לילדים. המעבר בין הכיתות או בין הכיתות לגן, הטקסים המיוחדים שמציינים את תחילת השנה, הגשם הראשון והחגים העומדים בפתח.

כל אלה מעוררים את הצורך לצאת מהבית ולהתחיל את השנה באנרגיות מחודשות. במאמר שלפניכם תמצאו מספר אטרקציות לילדים לראש השנה, על מנת שתוכלו להתחיל את השנה בצעד בטוח וברגל ימין כמובן.
 
 
 
 

מחפשים אטרקציות לראש השנה? נסו ביקור בכוורות

 
במידה ותרצו להסביר לילדים כיצד בדיוק מגיע הדבש לצנצנות על המדף, באפשרותכם לבקר באחת מהכוורות הפועלות בישראל. בכל אחת ואחת מהכוורות הפועלות כיום בארץ נערכות פעילויות מיוחדות לילדים במהלך ראש השנה. בין היתר, ניתן ליהנות ממפינת איפור שבה יוכלו הילדים להתאפר כדבורים, סיור במפעלי הייצור של הדבש, תצפית על דבורים בטבע ועוד. ניתן להגיע גם לפסטיבל הדבש המתקיים מדי שנה בשדמות דבורה. מומלץ כמובן לתאם הגעה לפני הביקור.
 
אטרקציות לסוכות בצוק מנרה
 

קטיף משפחתי

 
אם כבר בטבע עסקינן, הרי שחשוב לציין כי באופן כללי ניתן למצוא בטבע שפע אטרקציות לילדים בראש השנה. ניתן ליהנות מחויה משפחתית שכל כולה טבע, דוגמת קטיף משפחתי. במושבים וקיבוצים רבים בכל רחבי הארץ ניתן להצטרף לחוויית הקטיף ובהמשך, ליהנות מהפירות והירקות שנקטפו. במהלך ראש השנה ניתן גם לקחת חלק בקטיף דובדבנים, חוויה מהנה לכל הדעות.
 
 
אטרקציות לסוכות - סיור במנהרות הכותל
 
 
 
קחו את הילדים לטיול
 
 
 
 

ואטרקציות לילדים בגיים זון בראש השנה ובכל השנה

 
אם לא מתחשק לכם לנסוע רחוק או לבלות שעות ארוכות מתחת לשמש הקופחת, אך בכל זאת בא לכם להתחיל את השנה החדשה בחוויה מסעירה במיוחד, באפשרותכם פשוט להגיע לאחד מסניפי רשת גיים זון. רשת גיים זון מפעילה שלושה סניפים הממוקמים בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה, קניון עיר ימים בנתניה ובמתחם G בסינמה סיטי בראשון לציון.

בכל אחד ואחד מהסניפים ניתן למצוא שפע של אטרקציות לילדים בראש השנה ; מבוך הפחד, זירת קרב עם רובי לייזר, מסלול מכוניות מתנגשות, מסלול מיני באולינג ועוד.
 
 
במידה ואתם מעוניינים לפתוח את השנה עם הרבה אדרנלין ולהעניק לילדים שעות של הנאה, אנו מזמינים אתכם לבקר באחד מסניפי גיים זון או פשוט ליצור קשר עמנו לקבלת פרטים נוספים.
חייגו 1-700-70-50-52
ונציגי הרשת ישמחו לעמוד לשירותכם.